Obsługa Firm

27 września 2018

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszą kancelarią.

+48 535  10 30 90
E–mail: adwokat@maciejwozniak.com
Ul. Erazma Ciołka 17 lok. 108
01-445 Warszawa

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Aby dopasować optymalne rozwiązanie, przeprowadzamy dokładną analizę dostarczonych materiałów. Jeśli trzeba, korzystamy z pomocy niezależnych rzeczoznawców. Klienci kancelarii mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. Zdajemy sobie sprawę, że procedury związane z obsługą prawną bywają skomplikowane, dlatego stawiamy na przejrzystość działań. Odpowiadamy na wszelkie pytania i przedstawiamy zalety poszczególnych rozwiązań. Zakładając, że interesuje Państwa obsługa prawna firm Warszawa to idealne miejsce na znalezienie tej właściwej kancelarii.

Kompleksowa obsługa prawna małych, średnich i dużych firm z Warszawy

Zajmujemy się obsługą firm z Warszawy i innych miast w Polsce. Współpracujemy zarówno z przedstawicielami jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i z rozpoznawalnymi przedsiębiorstwami oraz korporacjami mającymi oddziały w różnych krajach. Wspieramy też instytucje rynku finansowego i kapitałowego. Angażujemy się w każdą sprawę. Specjalizujemy się w prawie spółek oraz w prawie cywilnym skarbowym, karnym. Reprezentujemy Klientów przed organami uprawnionymi do kontroli, a także prowadzimy postępowania administracyjne, cywilne, karne, sądowo-administracyjne.

Wiedza i doświadczenie

Kancelarię reprezentuje adwokat Maciej Woźniak, który może pochwalić się licznymi sukcesami. Wyróżnia go rozległa wiedza zdobyta na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył też studia podyplomowe dotyczące zapobiegania przestępczości gospodarczej, skarbowej oraz przeciwko mieniu. Należy do Izby Adwokackiej w Warszawie. Zdobyte przez lata doświadczenie umożliwia mu rzetelną analizę różnego typu dokumentów, fachowe doradztwo i wykorzystanie wszystkich możliwych środków prawnych.  Jego niewątpliwym atutem jest umiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków, co przydaje się podczas analizy wyroków sądowych. Do jego zalet zalicza się także dobra znajomość języka angielskiego, co znacząco ułatwia odnajdywanie się w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Wsparcie na każdym etapie postępowania

Obsługa firm z Warszawy i okolic rozpoczyna się od dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy wsparcie na każdym etapie: od konsultacji, aż po postępowanie sądowe lub wykonawcze. Nasza kancelaria powiązana jest kapitałowo z Grupą Podatkową Sp. z o.o. Dzięki temu możemy podjąć się analizy dokumentacji finansowej zakwestionowanej przez reprezentantów instytucji uprawnionych do kontroli skarbowej.

Pomoc w optymalizacji kosztów

Podejmujemy działania pozwalające na oszczędności w budżecie. Jesteśmy przekonani, że fachowa obsługa prawna skierowana do firm w Warszawie pomoże w rozwoju biznesu. Zajmujemy się m.in.:

– przekształceniem spółek, a tym samym zwiększeniem ich konkurencyjności na rynku,

– prowadzeniem audytów i opracowywaniem procedur prawnych pozwalających na zmniejszenie bieżących kosztów,

– wdrażaniem optymalizacji podatkowych minimalizujących wysokość składek na potrzeby instytucji finansowych,

– poprawą płynności finansowej poprzez skuteczną windykację należności.

Przejrzysta forma współpracy

Szanujemy naszych Klientów, dlatego po wstępnym zapoznaniu się z przedstawionymi materiałami, wyceniamy zlecenie i przedstawiamy możliwe rozwiązania. Określamy również przybliżony czas potrzebny na załatwienie sprawy. Na bieżąco raportujemy postępy z prowadzonych działań, określamy realne szanse na pozytywne rozstrzygnięcie. Odpowiadamy na wszelkie pytania. Szanujemy także prywatność naszych Klientów, dlatego dbamy o poufność. Zabezpieczmy przekazaną dokumentację oraz rozmawiamy wyłącznie z wyznaczonymi w tym celu osobami.

Obsługa firm z Warszawy stacjonarnie i online

Aby skorzystać z naszych usług, nie trzeba przyjeżdżać do siedziby kancelarii. Można skontaktować się telefonicznie lub mailowo. W ten sposób prowadzimy konsultacje, opiniujemy umowy, a także przesyłamy wzory dokumentów. W przypadku spraw wymagających dużego zaangażowania proponujemy spotkanie w naszej firmie lub bezpośrednio u Klienta. W pilnych kwestiach jesteśmy do dyspozycji poza wyznaczonymi godzinami pracy.