Adwokat – Prawo Karne Warszawa

26 września 2018

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszą kancelarią.

+48 535  10 30 90
E–mail: adwokat@maciejwozniak.com
Ul. Erazma Ciołka 17 lok. 108
01-445 Warszawa

Sprawy karne wymagają szybkich i zdecydowanych działań. Duży wpływ na wynik procesu mają wstępne ustalenia i pierwsze przesłuchanie. Stąd też warto skorzystać z pomocy adwokata już na wczesnym etapie postępowania. Aby uzyskać korzystne rozstrzygnięcie, trzeba poszukać wsparcia profesjonalisty, który może pochwalić się wieloma wygranymi. Jeśli interesuje Państwa dobry adwokat prawo karne Warszawa to idealne miejsce na znalezienie odpowiedniej kancelarii.

Doświadczony adwokat z zakresu prawa karnego w Warszawie

Adwokat Maciej Woźniak dysponuje kierunkowym wykształceniem uzyskanym w toku studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu sposobów zapobiegania przestępczości gospodarczej, przeciwko mieniu oraz skarbowej. Rozległa wiedza merytoryczna to niejedyne jego zalety. Adwokat zdobywał doświadczenie w prawie karnym, współpracując wieloma rozpoznawalnymi firmami w Warszawie. Realizował usługi dla czołowych instytucji rynku kapitałowego i finansowego. Specjalizuje się w prawie karnym skarbowym oraz karnym gospodarczym, a także w prawie spółek cywilnych. Wielokrotnie prowadził postępowania cywilne, karne, sądowo-administracyjne, administracyjne.

W swojej wieloletniej karierze adwokat zajmował się m.in. sprawami dotyczącymi:

– posiadania i obrotu narkotykami oraz wyrobami nikotynowymi,

– zorganizowanych grup przestępczych,

– rozbojów, a także kradzieży.

Wsparcie z zakresu prawa karnego dla firm i osób prywatnych

Adwokat z sukcesem prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Warszawie. Klientami kancelarii są zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Indywidualne podejście oraz koncentracja na realizacji wyznaczonego celu sprawiają, że nadzorowane przez adwokata Macieja Woźniaka sprawy wyróżniają się wysoką skutecznością. Do dodatkowych atutów kancelarii należy powiązanie kapitałowe z Grupą Podatkową Sp. z o.o., co pozwala na analizę dokumentów księgowych, zakwestionowanych przez przedstawicieli organów ścigania lub kontroli skarbowej już na etapie postępowania przygotowawczego.

Szeroki zakres usług

Kancelaria reprezentuje Klientów przed organami śledczymi. Zajmuje się też tworzeniem dokumentów, m.in. zażaleń, wniosków. Pomaga również w przypadku tymczasowego aresztowania, starając się o zmianę środka zapobiegawczego na nieizolacyjny.

Adwokat z zakresu prawa karnego udziela wsparcia Klientom z Warszawy i innych miast na etapach:

– zatrzymania,

– postępowania przygotowawczego,

– postępowania sądowego,

– postępowania wykonawczego.

Przejrzyste warunki współpracy

Kancelaria adwokata Macieja Woźniaka od początku stawia na zaufanie i jasne warunki współpracy. Po zapoznaniu się ze wstępnymi materiałami proponuje możliwe rozwiązania oraz udziela wyczerpujących konsultacji. Ogromną uwagę przykłada się do zachowania poufności danych, kontaktując się jedynie z wyznaczonymi w tym celu osobami. Nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapraszamy!