Adwokat – Prawo Rodzinne Warszawa

2 października 2018

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszą kancelarią.

+48 535  10 30 90
E–mail: adwokat@maciejwozniak.com
Ul. Erazma Ciołka 17 lok. 108
01-445 Warszawa

Profesjonalna obsługa z zakresu prawa rodzinnego

Klienci naszej kancelarii mogą liczyć na kompleksową pomoc adwokata specjalizującego się w prowadzeniu spraw na gruncie prawa rodzinnego. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny – rekomendujemy najlepsze dla danej sytuacji kroki prawne oraz dbamy o terminowe dopełnienie wszystkich kwestii formalnych, konsekwentnie dążąc do uzgodnionego z Klientem celu. Ponadto zawsze chętnie udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania i wyjaśniamy niejasności prawne. Jesteśmy profesjonalni, czego najlepszym potwierdzeniem jest duże grono Klientów, których zaufanie już zyskaliśmy. Wysokiej jakości obsługa, empatia i szeroka wiedza branżowa pozwalają nam utrzymać opinię skutecznych adwokatów ds. prawa rodzinnego w Warszawie.

Kiedy skorzystać z pomocy adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym?

Prawo rodzinne to szeroka dziedzina, która pozwala uregulować przede wszystkim sprawy związane z rozwodem czy opieką nad dziećmi. Zapraszamy więc do naszej siedziby w Warszawie w celu uzyskania merytorycznego doradztwa, zwłaszcza w takich zakresach jak:

rozwód – zajmiemy się m.in. przygotowaniem dokumentacji na potrzeby postępowania sądowego oraz przeprowadzimy Państwa przez podział majątku;

alimenty – specjalizujemy się w koordynowaniu spraw alimentacyjnych dotyczących zarówno osób nieletnich, jak i byłych małżonków;

ustalenie ojcostwa – przedstawimy wymagane procedury i pomożemy w ich organizacji;

uregulowanie zasad kontaktu z dzieckiem – posiadamy doświadczenie także w sprawach o ograniczenie lub odebranie władzy rodzicielskiej.

Zalety współpracy z adwokatem podczas spraw dotyczących prawa rodzinnego w Warszawie

Każde z powyżej wskazanych zagadnień wymaga przemyślanych rozwiązań, dlatego sięgnięcie po opinię specjalisty to trafione i bezpieczne rozwiązanie. Często Klienci nie są w stanie obiektywnie spojrzeć na swój problem oraz odczuwają duży stres i niepokój – taka reakcja jest w pełni uzasadniona w trudnej sytuacji życiowej, jednak nie przybliża do jej definitywnego zakończenia. Jeśli chodzi o usługi, jakie świadczy adwokat prawo rodzinne Warszawa ma do zaoferowania szeroki dostęp do wielu kancelarii, lecz u nas mogą Państwo liczyć zarówno na zrozumienie, jak i rzetelną pomoc.

Jako kancelaria ciesząca się uznaną pozycją w Warszawie dbamy o komfort naszych Klientów i staramy się w jak największym stopniu odciążyć ich z obowiązków wynikających ze wdrożonych procedur. Zajmujemy się więc sporządzaniem dokumentów oraz dostarczaniem ich do sądu i pozostałych instytucji. Ponadto w sytuacjach, w których jest to niezbędne, odpowiadamy za kontakt między członkami sporu. Dodatkowo zawsze mamy na uwadze najważniejsze zasady prawa rodzinnego, w tym zwłaszcza kierowanie się dobrem dziecka. Często rekomendujemy więc mniej radykalne rozwiązania niż skierowanie sprawy do sądu  i organizujemy mediacje, które pozwalają na uregulowanie spraw prywatnych na neutralnym gruncie i w znacznie mniej stresującej atmosferze.